Jesteśmy firmą internetową, która prowadząc kilkanaście sklepów łączy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na biznes.  Motoryzacja to nasza pasja, dlatego nie tylko sprzedajemy, ale też testujemy opony. Zdobytą wiedzę i doświadczenie przekazujemy na naszych stronach, które stanowią źródło wiarygodnych i aktualnych informacji z branży moto. Na naszych oponach jeżdżą kierowcy od Europy po Kalifornię. Więcej informacji na stronie www.oponeo.pl

 

image_3279

 

Regatta najpopularniejsza brytyjska marka dla wszystkich fanów outdooru. Ideą Regatty jest tworzenie wysoce technicznych, wytrzymałych, wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą przeżyć przygodę w terenie. Nieważne czy jesteś wspinaczem, alpinistą, miłośnikiem trekkingu, nordic walkingu, zaawansowanym turystą, biegaczem górskim czy też po prostu uwielbiasz podróżować. Nieważne czy masz cztery lata czy też może sto cztery. Ubrania marki Regatta są tworzone i testowane w najcięższych warunkach właśnie dla Ciebie.

 

Gi Group jest międzynarodową firmą wspierającą pracodawców w usprawnianiu procesów wewnętrznych związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników. Dzięki relacyjnemu podejściu do procesu rekrutacyjnego i partnerskiej współpracy z naszymi Klientami z łatwością łączymy oczekiwania kandydatów z potrzebami rekrutacyjnymi naszych Klientów. Wysokie standardy naszej pracy oraz współpracy z kandydatami i pracodawcami zostały docenione Certyfikatem Rzetelnej Firmy oraz Lloyd’s Register LRQA.

 

Założona w roku 1976 firma Acer prowadzi działalność w dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych oraz związanych z nimi usług. Swoją uwagę koncentruje na pracach badawczo-rozwojowych, projektowaniu, marketingu oraz sprzedaży innowacyjnych produktów ułatwiających życie, a także na zapewnianiu pomocy technicznej. Oferta produktów Acer obejmuje komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety i smartfony, a także akcesoria. Firma opracowuje również rozwiązania chmurowe, łącząc Internet przedmiotów. Acer zatrudnia 7000 pracowników i zajmuje 4. miejsce na świecie w ogólnym segmencie komputerów osobistych (IDC 2014). W roku 2014 przychody firmy wyniosły 10,39 miliarda USD. Więcej informacji na stronie www.acer.com.

 

sigma_logo

Sigma od 1992 roku realizuje potrzeby i marzenia klientów indywidualnych i biznesowych, oferując bezpośredni dostęp do ponad 250.000 hoteli, kilkuset linii lotniczych, autokarowych, promowych, kolejowych oraz renomowanych touroperatorów.

 

 

PAKER to firma założona przez przewodników górskich, która już od 25 lat sprzedaje najwyższej jakości sprzęt turystyczny. Pomaga realizować życiowe pasje osobom lubiącym aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu tak, aby dzięki odpowiedniemu wyposażeniu – na każdą trudność i każdą pogodę – ich wspomnienia z wycieczek były wyłącznie miłe i radosne. PAKER oferuje tylko takie produkty, które może z czystym sumieniem zarekomendować.

 

 

Firma Arta Tech specjalizuje się w tworzeniu nowych rozwiązań na bazie technologii papieru elektronicznego (E Ink). Arta Tech, poprzez zależną markę MIDIA, sukcesywnie rozwija własną linię czytników e-booków (e-czytników) inkBOOK oraz linię sportowych zegarków inkWATCH. Celem firmy jest propagowanie wiedzy o technologiach związanych z papierem elektronicznym.

 

B&FKancelaria prawna i podatkowa “Ferretti Bębenek” zrodziła się ze spotkania zapalonych profesjonalistów, którzy, pomimo młodego wieku, zgromadzili bogate doświadczenie w doradztwie prawnym i podatkowym oraz opracowali własne pomysły na nawiązanie współpracy z Klientami. Świadomość różnorodnych wyzwań, które stoją przed przedsiębiorcami skłoniła założycieli Kancelarii do połączenia swoich sił w celu przygotowania kompleksowej oferty specjalistycznych usług doradztwa prawnego i podatkowego.

Adver Media – Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie reklamy wizualnej i poligrafii. Nasz cel to świadczenie wysokiej jakości usług w oparciu o doświadczenie i nowoczesny park maszynowy. Cechuje nas zaangażowanie, entuzjazm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.