Hanna Bora

Pochodzi z Gdyni. Absolwentka studiów Filologiczno-Kulturoznawczych Europy Zachodniej. Pracuje w czołowej agencji incentive organizującej wyjazdy biznesowe na całym świecie. Pilotka, pasjonatka podróży w szczególności po Ameryce Południowej. Na swoim koncie ma m. in. samotną półroczną podróż po Argentynie, po której rzuca się w wir projektów. Codzienna rutyna, praca i jeszcze więcej pracy i jeszcze jeszcze więcej pracy sprawiają, że jej niespokojna natura żądna przygód  nie może już usiedzieć w Warszawie i chce znowu wyjechać, a jednak …

Niespodziewanie 15 października  2013 roku poznaje Jacka i …??

Jacek Śledziński

Urodził i wychował się  w Radomiu, ale wcale się tego nie wstydzi. Z wykształcenia jest leśnikiem, jednak obecnie nie pracuje w zawodzie. Działa w tym, co od początku było i jest jego wielką miłością, czyli w sporcie. Tworzy drużynę futbolu amerykańskiego w Radomiu. Lubi każdy sport, ale ta dynamicznie rozwijająca się w Polsce dyscyplina pochłania go całkowicie. W Warszawie zostaje Generalnym Menadżerem i Członkiem Zarządu Warsaw Eagles – najstarszej drużyny FA w Polsce. Przez 4 lata buduje i promuje markę WE i futbolu amerykańskiego w Polsce, m. in. organizując międzypaństwowy mecz na Stadionie Narodowym USA – Europa w futbolu Amerykańskim.

No dobra koniec przynudzania, gdzie będzie coś o podróżach? Bo przecież o tym mamy mówić, a więc  …

15 października 2013 niespodziewanie poznaje Hanię i … ??

Hania i Jacek

Poznają się na evencie integracyjnym z głównym motywem futbolu amerykańskiego. Ona organizatorka. On podwykonawca – ze swoimi futbolistami jako animator i komentator. Od razu niczym w nieskomplikowanych komediach romantycznych  wiedzą, że to jest to. Później 1,2,3 randka i poszło. Są razem.

Od początku świetnie się dogadują. Ona zakochana w podróżach (powoli również w nim) rozbudza jego głęboko ukryte marzenie, które kiełkowało od czasów dzieciństwa, kiedy czytał po kilkanaście razy serię przygodową Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego. Ile by oddał, aby zrealizować te dziecięce pragnienia! A jednak jak się w coś mocno wierzy, to nagle spada taka gwiazdka/Hania z nieba i wszystko okazuje się banalnie proste.

Zaczynają wspólne podróżowanie!