Witamy na naszym blogu, bardzo się cieszymy, że jesteś zainteresowany współpracą z nami 🙂 Klika faktów dlaczego warto:

 

SPONSORINGOWO

Działamy profesjonalnie, rozumiejąc potrzeby naszych partnerów poczynając od pierwszej rozmowy  telefonicznej poprzez szczegółową ofertę, ustalenie świadczeń, podpisanie umowy, realizację świadczeń wraz z ewaluacją i raportowaniem. Nasze relacje z podróży mają szeroki zasięg  ogólnopolskich i lokalnych mediów. Współpracujemy zarówno na zasadach finansowych, jak i barterowych.

Marketingowe i PR-owe doświadczenie:

Nasi obecni partnerzy podróży dookoła świata są naszymi najlepszymi ambasadorami: zaufały nam takie firmy jak: Regatta, Aegon Active, GI Group, Acer. To dowód na to, że warto z nami współpracować.

Wcześniejsze współprace:

– promocja i marketing marki Warsaw Eagles i futbolu amerykańskiego, FB WE – 18000 tys. fanów

– współpraca marketingowo – promocyjna z takimi firmami jak: Robyg – developer nr 1 w Polsce, Home Broker, Apart, Jeep, Bakoma, RyanAir i wiele innych

– organizacja i promocja dużych eventów m.in. Mecz Euro-American Challange na Stadionie Narodowym – łączne dotarcie TV 17 milionów widzów

– marketing i promocja marek i produktów

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą napisz do nas: jacek@sledznas.pl – podeślemy szczegółową ofertę!

 

MEDIALNIE:

Potrafimy  bezproblemowo i ciekawie opowiadać o naszej pasji podróżowania i nie tylko. Przystępnie i na luzie opisujemy nasze przygody zawsze ubarwiając je intrygującymi zdjęciami i filmami.

Medialne doświadczenie:

Nasi obecni partnerzy to przykład zawiązania udanych relacji, które będą się przekładać na ciekawe tematy i materiały osadzone w scenerii podróży dookoła świata.

wcześniejsze współprace:

– Kilkadziesiąt wywiadów i wystąpień medialnych (TV: TVN – Dzień Dobry TVN, TVN24, TVP – Kawa czy Herbata, Pytanie na Śniadanie , TVP Info – Poranek, TVN Turbo, Superstacja, SportKlub, TVP Polonia, Canal +, Orange Sport.

-Radio: Antyradio, Radio Kolor, Polskie Radio 1, Radiowa Trójka, Czwórka, Radio Zet, Radio dla Ciebie, Radio Kampus

Wywiady i teksty : Gazeta Wyborcza, Przegląd Sportowy, Super Expres, Playboy, CKM

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą napisz do nas: jacek@sledznas.pl – podeślemy szczegółową propozycję współpracy!